۰۹۱۲۱۸۹۷۰۸۷

هدلایت F2

تومان950,000تومان1,150,000

آب بندی فابریک

قطعات با کیفیت

بدون هزینه اضافی

تضمین کیفیت

هدلایت F2

ویژگی های محصول هدلایت F2:

توان؛ 55 وات
میزان نوردهی: 10000 لومن
ولتاژ: 9/32 ولت
رنگ لامپ -6000
عمر مفید 50,000 ساعت
چیپ: zes
مناسب: نوربالا نور پایین پروژکتور
ال ای دی دو جهته
پایه: h۱,h۳,h۴،h۷,h۱۱
گارانتی 6 ماهه
قیمت: 950,000 تومان
قیمت:h۴ پایه   1,150,000 تومان

پاک کردن

توضیحات

هدلایت F2 لامپ های نسل جدید خودرو ها می باشند، به نوعی جایگزین لامپ های زنون هستند و از تکونولوژی جدید تری برخوردار هستند.

شدت نور دهی و توان مصرفی هدلایت F2 بسیار زیاد می باشد، در واقع نور دهی هدلایت ها بخاطر بهره گیری از تکنولوژی ال ای دی و اس ام دی ، قوی و در عین حال نسبت به لامپ های دیگر مزیت های زیادی را دارد.

روی جعبه هدلایت تاریخی زده شده که آن عمر مفید آن را بر دقیقه محاسبه کرده و عمر آن نیز می باشد . هدلایت دارای عمر بسیار بالایی می باشند و زمانی زیاد می برد تا آن خراب شود.

هدلایت ها به دو دسته همراه با فن و بدون فن تقسیم می شوند، هدلایت های همراه با فن نور بسیار بیشتری دارند زیرا از فن برای خنک کردن هدلایت استفاده میشود و توان خروجی هدلایت بیشتر است ولی خب به خاطر وجود فن نصب آن در بعضی از خودرو ها مثل نور بالای رانا بسیار سخت انجام می شود ولی هدلایت های بدون فن نور کمتری دارند ولی بسیار آسان نصب میشوند.

هدلایت سریعا روشن می شود ولی زنون برای روشن شدن نیاز به گرم شدن دارد، زنون ها دارای نور بسیار شدید و خطر آفرین هستند که این ویژگی در هدلایت ها نیست، ایجاد مشکلات برقی در خودرو توسط زنون امری طبیعیست ولی در هدلایت این مشکلات وجود ندارد، زنون ها به هنگام شکستن و در تصادفات می توانند از دو جهت خطر ساز شوند. اول آنکه متصاعد شدن گاز بکار رفته در زنون خود عامل خفگی بوده و دوم آنکه میزان ولتاژی که در زنون ها وجود دارد بسیار زیاد و کشنده است را از تفاوت های هدلایت و زنون میتوان نام برد.

برای انتخاب و نصب هدلایت حتما ویژگی های محصولات را بررسی دقیق کنید تا به درستی هدلایت مورد نظرتان را خریداری کنید.

فروشگاه طلق چراغ الماس به شما کمک میکند تا با ویژگی های هدلایت ها آشنا شوید و هدلایت های اورجینال را از طریق وب سایت به صورت آنلاین خریداری کنید.

اطلاعات بیشتر

پایه

h1, h11, h3, h4, h7

دیگر محصولات

عنوان

Go to Top